Wyszukiwarka

Aktualności

Dwa mecze. Jedna niespodzianka. Strzelec nadal na 2 miejscu.

• autor: strzelec, 2013-12-08 15:02

W sobotę odbyły się jak zapowiadaliśmy dwa mecze II ligi. W pierwszym pojedynku dość zaskakująco, jak się wydaje Caffaro uległo Chemirolowi 3:4. Natomiast Euforia Źródełko pewnie pokonało Wojciechów 7:1, mimo iż początkowo przegrywało 0:1. Więcej w rozwinięciu…

Pierwszy wynik dość zaskakujący ponieważ Caffaro wydawało się pewnym faworytem w tym spotkaniu, w pierwszych dwóch kolejkach zespół z Kazimierzy Wielkiej notował wysokie zwycięstwa 9:1 i 10:4. Natomiast Chemirol wprawdzie wygrał z z Koszycami ale uległ przeciętnej Wiśle Opatowiec .

Nie będę ukrywał, ze takie wyniki cieszą nas, bo nie tylko jak widać my sprawiamy niespodzianki „in minus”. Strzelec nadal na 2 miejscu.

• Komentarzy [19]
  • czytano: [672]

autor: ~strzelec 2013-12-08 19:51:27

avatar Polonia - auto-art 2:3 (2:0) dobry, szybki mecz i walka do konca. Złot po 10 minutach wygrywal 2:1 mimo iz optycznie przewage mial Sielec.

3. Liga Przemykow wygral z Czajenczycami 4:1, Kocina z Krolewskimi 3:2.

autor: ~anonim 2013-12-08 21:45:04

avatar złoty wygrał 9:3 rolmet grając bez składu przegrał 8:5

autor: ~anonim 2013-12-09 07:45:36

avatar to zaskoczony jestem nie tlyko zwycięstwem złotego ale i rozmiarami. chyba ze tak dobrze zagrali po przerwie bo po 1 polowie to to strasznie slabo, z tym ze sielec nie umial wykonczyc żadnej ze swoich okazji.

autor: ~obserwator 2013-12-09 10:21:09

avatar Weekend niespodzianek :d

autor: ~czk 2013-12-09 13:07:08

avatar Sielec przy takim składzie takie bęcki??? Widać że jednak nazwiska nie grają.

autor: strzelec 2013-12-09 14:29:25

Profil strzelec w Futbolowo Obejrzałem tylko pierwszą połowe meczu ZŁotego i tak jak pisałem powyżej optyczną przewagę miał Sielec, lepiej operowali piłką. Tylko, że dochodzili do 6-7 metra i nie było wykończenia. Myślałem, ze w drugiej połowie rozpracują bardzo przeciętnie w pierwszej odsłonie grający Złoty Team, jak zobaczyłem końcowy wynik to byłem w szoku :-)

autor: ~anonim 2013-12-09 16:43:53

avatar trzeba bylo ogladac do końca to byscie wiedzieli czemu wygrali :) to zadna niespodzianka złoty w tym sezonie ma niezla czworke plus busko i widac efekty

autor: ~anonim 2013-12-09 17:43:35

avatar Niezłą pake? Nie rozśmieszaj mnie. Wieśka z jedną nogą, krzemienia mającego swoje lata i kilogramy? Niezłą pake to ma sielec czy rafis. I dlatego wszystkich dziwi wynik. Więc nie rób wielkiego halo skoro każdy ci powie na hali że wynik był niespodzianka.

autor: ~anonim 2013-12-09 19:15:32

avatar i co ci pokazal ten sielec ???

autor: strzelec 2013-12-09 20:10:23

Profil strzelec w Futbolowo Ja się wypowiadam na temat pierwszej połowy :-) Widziałem jak grali dlatego dziwiło mnie że wygrali tak wysoko :-) Też jestem zdania że to Sielec na papierze ma zdecydowanie silniejszą i wyrównaną kadrę niż Złoty. NIe wiem czym się "anonimie" oburzasz? Że ktoś ma własne zdanie z poprzedników? :-) Wygrali? No i fajnie i bardzo dobrze bo tak jak tu już padło znakiem tego nie nazwiska grają! Liga jest ciekawsza bardziej nieprzewidywalna, tak jak zresztą ostatnio to miało miejsce w 2 lidze. Nie ma się co spinać, że ktoś jest zdania że Sielec jest silniejszy kadrowo bo tak bez dwóch zdań jest. A że im nie wyszło i to dośc wyraźnie w tym meczu? Nie zawsze wychodzi :-) Taki urok piłki. Sielec do pewnego momentu potrafił dojśc a później zero pomysłu na wykończenie tak przynajmniej to wyglądało

autor: strzelec 2013-12-09 20:11:12

Profil strzelec w Futbolowo w 1 połowie i jak widać w drugiej również skoro udało im się zdobyć 2 bramki a Złotemu 6-ść :]

autor: ~ad 2013-12-10 05:20:59

avatar problemem sielca jest to ze tam kazdy jest z innej druzyny, mierzwa i klepacz lewart, oraczewski i musial polonia, szafa i tobola szalony gang, banaszek gra sam więc przykładu nie ma:D jeśli się zgrają mogą wygrać z każdym z łatwością tyle że przy tylu zawodnikach nowych ciężko im będzie to zrobić, do tego same indywidualności oraczewski klepacz banaszek czy blady który pewnie z rolmetem już zagra. A co najważniejsze no to najistotniejsza pozycja jest u nich najsłabsza - na bramce równie dobrze można powiesić ręcznik no bo to jest kabaret:)

autor: ~D 2013-12-10 06:06:17

avatar Tylko że trudno mówić o zgrani w takiej drużynie jak złoty. Tam też praktycznie każdy z innej parafii

autor: ~obserwator 2013-12-10 07:53:07

avatar Chyba była to niespodzianka skoro na stronie KOSu jest nawet jako Niespodzianka kolejki :-)

autor: ~anonim 2013-12-10 16:11:41

avatar nikt sie tu nie "oburza" kazdy ma swoje zdanie i kazdy widzi inaczej to logiczne :-) bez glupich spinek :-)

autor: ~bolo19 2013-12-10 18:22:33

avatar To tak. Bodajże tydzień temu widzialem kilka drużyn w 1lidze, tak się złożyło iż miałem okazje obejrzec 2,5 meczu w najwyższej klasie rozgrywkowej PLF w KW.
Mój wniosek po tamtej niedzieli był taki iż Sielec jest poza zasięgiem wszystkich drużyn. Grali w tedy z Pływalnią i wygrali bez większych problemów, w zasadzie prowadząc grę i gdyby mieli lepszą skutecznośc to by wynik dwucyfrowy pękł. A warto zaznaczyc iż grali wtedy bez swojego najlepszego zawodnika, przynajmniej w mojej opinie, Bladego. Jednak już w tamtym meczu widac było iż dużo drużynie daje dwójka z Nowego Brzeska i w zasadzie mieli bardzo duży udział w wygranej. O ile w polu Sielec ma najlepszą drużynę tak ich bramkarz mnie nie przekonuje, nie widzę w nim szczerze mówiąc czegoś co by potwierziło iż jest bardzo dobry.

autor: ~bolo19 2013-12-10 18:27:29

avatar W tamtym meczu z pływalnią niby bronił dobrze ale nie żył nic zero krzyku zero interwencji typowo bramkarskich. Dla mnie jeśli miałbym szukac słabych stron tego zespołu to właśnie pozycja bramkarza i tutaj ich zespoły typu Rolmet, AutoArt czy Pływalnia biją o kilka głów. Oczywiście może wyciągnąłem błędne spostżeżenia ale taka jest moja opinia po jednym meczu który widziałem w ich wykonaniu. Kolejnym problemem zespołu z Sielca może byc liga w Proszowicach. Tam jak wiadomo grają ich dwaj zawodnicy z Nowego Brzeska a jak wiadomo bardzo często godziny meczów będą się pokrywac bo ligi swoje mecze rozgrywają w podobnych godzinach.
Zobaczymy jak to wyjdzie w lokalnym klasyku w przyszłym tygodniu, bo mecz Sielec-Rolmet zapowiada się bardzo ciekawie.

autor: ~bolo19 2013-12-10 18:31:56

avatar W 1 lidze szacun dla Rafisu. Nie mają takiego znowu genialnego skłądu na papierze ale mają zespół który gra z sobą od dłuższego czasu i widac iż początek sezonu mają rewelacyjny a grali z dośc wymagającymi rywalami.
W każdym razie w 1lidze jest najciekawiej bo do play-offów swoje aspiracje zgłasza 8drużyn i w zasadzie ciężko jednoznacznie wskazac faworytów bo każdy może wygrac z każdym.

autor: strzelec 2013-12-12 15:08:43

Profil strzelec w Futbolowo Zgadzam się co do Rafisu, ale nie jesli chodzi o bramkarzy np. Poloni czy Auto-Artu. Akurat widziałem ich oraz bramkarza Złotego ale określiłbym ich tym samym zdaniem co Ty "bolo" bramkarza Sielca "niby bronił dobrze ale nie żył nic zero krzyku zero interwencji typowo bramkarskich."