Relacja w rozwinięciu.

• Komentarzy [4]
  • czytano: [723]

autor: cranoova 2012-12-28 22:38:03

Profil cranoova w Futbolowo Co do wyników: Luk-Term wygrał z tego co wiem 6-3, Auto-Art pokonało Szybkich chyba 3-2. My zremisowaliśmy po ciężkim i dramatycznym boju z Chemirolem 6-6... choć 4 minuty przed końcem prowadziliśmy 6-4... później straciliśmy szybko 2 gole w ciągu minuty... a na koniec za 6 fauli Chemirol wykonywał rzut karny już po ostatniej syrenie... i wiadomo z jakim skutkiem;) Kibice na pewno się nie nudzili tego wieczoru(a).

autor: strzelec 2012-12-30 08:34:00

Profil strzelec w Futbolowo Czyli jednak można :-) Nawet z najlepszymi. Ps. Tylko nas załatwili też tym, że przywieźli dwie czwórki co na nasza liczebnośc w tym dniu było.... hm demotywujące ? :-) z wami chyba było 6 ściu przy Waszej ambitnej postawie mogliście ich zamordować w końcówce :-) Kurde szkoda tych dwóch bramek:/, szkoda, ale z tego co widzę to już w przyszłej kolejce realne 3 punkty

autor: Aksamit93KW 2012-12-30 09:26:37

Profil Aksamit93KW w Futbolowo Akurat ilościowo wyglądaliśmy podobnie po ok 8-10 zawodników. Więc zabiegać ich nie mogliśmy tak łatwo.

autor: strzelec 2012-12-30 12:02:09

Profil strzelec w Futbolowo W każdym bądź razie beniaminkom pozostaje wygrywać to co się da wygrać i walczyć w tych meczach gdzie skazywani są z góry na porażkę, a "nóż widelec" coś sie uda "urwać" :-)