Kolejka 4: Strzelec - Straż Sędziszowice

PUCHAR NIE DLA NAS!

• autor: adriandoroz, 2012-03-03 13:43

Niestety nasze pucharowe potyczki skończyły się w drugiej rundzie.

Po wczorajszym meczu z Łapszowem odpadliśmy z pucharów, ale myślę, że mecz ten możemy zaliczyć do "udanych". Uważam, że nie rozegraliśmy złego spotkania, a na pochwałę zasługuje każdy nasz zawodnik. Po pierwszych kilku minutach prowadziliśmy nawet 1:0, więc mecz zapowiadał się niezwykle emocjonująco, gdyż wiedzieliśmy, że przeciwnicy tego tak nie zostawią. Tak też się stało, choć prawda jest taka, że pierwsze dwie bramki które zdobyli, padły właśnie po naszych karygodnych błędach w obronie. Nie ma się co jednak usprawiedliwiać, sami jesteśmy sobie winni. Łapszów grał naprawdę dobrą piłkę i ciężko było zatrzymać ich ataki. Gdy przegrywaliśmy 2:5 myśleliśmy, że już jest po meczu, a przeciwnik nas już tylko może dobić. Jednak nasze dwie, dobre akcje w krótkim odstępie czasu po których padły dla nas bramki, dały nam jeszcze nadzieje, mianowicie przegrywaliśmy już tylko 4:5. Przeciwnicy wzięli szybko "czas", bo chyba zauważyli, że coś idzie nie tak jakby chcieli. Po wznowieniu gry znów atakowaliśmy, szkoda, że nieskutecznie. Do końca spotkania pozostały 2 minuty więc szansa na wyrównanie była,bo 2 minuty na hali do bardzo dużo. Taką szansę mieliśmy, bowiem trzech naszych graczy wyszło z kontrą, lecz zawodnik mający piłkę chciał zakończyć tę akcję sam, niestety nieskutecznie, obrońca Łapszowa zablokował strzał, nasi zawodnicy rozłożyli ręce i stanęli w miejscu, za to przeciwnik wykorzystał tę dogodną sytuację i dobił nas bramką na 6:4. Ostatnia bramka to już formalność, kilka sekund przed końcem swoją akcje bez problemów skutecznie wykończył zawodnik Łapszowa i ustanowił wynik meczu 7:4. Szkoda, wielka szkoda. Uznaliśmy wyższość mistrza II-ej ligi i nie boimy się do tego przyznać, a tym bardziej nie wstydzimy się tego. Także gratulujemy chłopakom z Łapszowa i życzymy powodzenia w dalszych etapach pucharu,a także samych zwycięstw w I-ej lidze :)

autor: ~bonus~ 2012-03-03 15:07:26

avatar będzie dobrze ;)

autor: strzelec 2012-03-03 17:33:36

Profil strzelec w Futbolowo Ja jeszcze dodam, że fotki będą wkrótce i video na przekór wszystkim i wszystkiemu ;-)

autor: strzelec 2012-03-03 17:34:42

Profil strzelec w Futbolowo Niestety brak czasu ostatnio u mnie wystepuje, co jak się dzisiaj dowiedział dla niektórych jest nie do uwierzenia :D

autor: ~anonim 2012-03-03 20:36:58

avatar ciekawy artykuł o lidze PLF w Kazimierzy napisano na stronie RAFISu niestety ale nie da mi sie skopiowac linku do komentarza

autor: Aksamit93KW 2012-03-03 20:52:40

Profil Aksamit93KW w Futbolowo Czytając ten artykuł wychodzi na to, że z Pucharu również powinien być usunięty Mlek-Pol po naszym meczu wtedy co reszta "oszustów".
Trudno po fakcie. Artykuł świetny, mówiący prawdę o tej lidze, organizatorach.
Co do drużyn z po za powiatu, rozgrywki się rozwijały to i przyciągnęły zespoły z po za województwa, bo ciężko szukać w pobliżu podobnych rozgrywek w tym czasie, a skoro organizatorzy na to pozwalają i nakazują nawet więcej z tego powodu płacić tym drużyną to ja nie widzę przeciwwskazań.

autor: strzelec 2012-03-03 22:15:44

Profil strzelec w Futbolowo link do artykułu: rafiskw.futbolowo.pl/news,1341709,jaka-o rganizacja-taka-liga.html Ze wszystkim się w miarę zgadzam tylko chcąc zastosować to co mówi autor to w tej lidze nie było by miejsca np. dla Strzelca, Kilo, Przemykowa, Łapszowa itp.

autor: wislok122 2012-03-03 23:07:09

Profil wislok122 w Futbolowo ja myślę że autorowi tekstu chodziłow o w tekście "zawodnicy z innych powiatów, po co nam oni" o zawodowców którzy są zazwyczaj ściągani z innych powiatów zazwyczaj buska, pinczowa czy krakowa. Jak powstawała liga w hali to grali amatorzy z ościennych powiatów i nikomu to nie przeszkadzało w powiatowej lidze grała włostowianka, w poloni grali zawodnicy głównie z gminy koszyce i zawsze było ok, i tak jak pisał autor wszyscy się znaki bo zawsze grali ci sami ludzie w sezonie letnim i zimowym a dziś gdy można ściągać zawodowców to przyjeżdżają zupełnie obcy ludzie nie tworzący atmosfery, bo przyjadą po gwiazdorza, wezmą co mają wziasc i pojadą. A to nie buduje atmosfery tym bardziej że wiele zespołów za wszelką cenę chcą wygrać ta ligę zawodowcami z poza powiatu.

autor: ~zaq 2012-03-04 11:22:29

avatar Wszystko ok ale czy te trybuny pełne były... no nwm