Aktualności

WYGRANA NA ZAKOŃCZENIE LIGI!

• autor: adriandoroz, 2012-02-18 17:56

Ostatni nasz mecz ligowy zakończyliśmy wygraną!

Przed godziną zakończył się nasz ostatni ligowy mecz, myślę, że był to również nasz ostatni mecz w 3-ej lidze:)  Mecz wygrany 8:1 z Zorzą.   Początek meczu jak zwykle nerwowy w naszym wykonaniu, dużo błędów i niedokładności. Do przerwy prowadziliśmy 2:0 więc nie był to szczyt naszych oczekiwań. Dobrze, że druga połowa była trochę lepsza w naszym wykonaniu. Strzeliliśmy jeszcze dwie bramki, później prosty błąd w obronie i przeciwnik zdobył pierwszą i ostatnią bramkę. Następnie już tylko strzelali zawodnicy Strzelca, dorzuciliśmy jeszcze 4 bramki i było praktycznie po meczu, gdyż do końca spotkania pozostało zaledwie parę minut. Graliśmy już więc spokojnie czekając na końcowy gwizdek sędziego. Sędziowanie w meczu można uznać za udane, lecz jednak sędziowie nie mieli dużo pracy, mecz przebiegał raczej w pokojowej atmosferze, może poza jednym czy dwoma incydentami, malutkimi oczywiście ;)  I tym akcentem zakończyliśmy nasze 3-cio ligowe potyczki na pierwszym miejscu w tabeli. 11 spotkań, 9 wygranych, 2 remisy. Teraz pozostaje wygrać play-off i awansować do 2 ligi ;)  Także trzymajcie kciuki ;)