Wyszukiwarka

Aktualności

Wygrana z rezerwami Naprzodu

• autor: adriandoroz, 2012-02-02 12:16

Nasi zawodnicy wygrali w sobotę z Naprzodem II Skalbmierz i tym samym umocnili się na pozycji lidera w 3 lidze.

Na sobotnim meczu brakowało kilku zawodników, powody są różne - sesja, sprawy rodzinne itd.  Zatem Strzelec przystąpił do gry tylko w siedmiu zawodników . Lecz tych "7 wspaniałych" poradziło sobie z drużyną ze Skalbmierza;) Jednak mecz nie należał do łatwych, wiedzieliśmy, że nie wolno go zlekceważyć gdyż może on się skończyć niekorzystnym wynikiem. Z powodu osłabionego składu, nasz bramkarz Przemysław Płatek zadebiutował "w polu", debiut uważam za jak najbardziej udany :)  Pierwsze kilka minut pierwszej odsłony spotkania było znów chaotyczne, zdarza nam się to ostatnio często, że nie możemy złapać rytmu gry, takiego jakiego byśmy chcieli. Długo nie padła żadna bramka, dopiero około 9 minuty Damian Musiał wyprowadził naszą drużynę na prowadzenie.  Kilka minut później na 2:0 podwyższył Doroz, mając dwie bramki przewagi troszkę uspokoiliśmy naszą grę. W pierwszej połowie dogodnych sytuacji nie brakowało, lecz żaden z naszych graczy nie potrafił ich zakończyć. Druga połowa wyglądała lepiej, choć niewiele. Dwie bramki dołożył Musiał, a ostatnią bramkę w tym meczu dla naszego zespołu zdobył Wojas - który wreszcie się "wstrzelił" :)  W drugiej połowie strzelaliśmy częściej na bramkę przeciwnika niż w pierwszej, ale naszą skuteczność zostawiliśmy chyba w domach :)  Sytuacji było mnóstwo, nawet wychodziły składne akcje, które aż prosiły się o zakończenie ich bramką. Gra zaczęła wyglądać coraz lepiej, dokładne podania,  szybkie wymiany , ale brakowało dobrego wykończenia... Także mecz skończył się wynikiem 5:0 dla naszego zespołu, ale moim zdaniem powinna być 2-cyfrówka.  Myślę, że w następnym meczu uda nam się przekroczyć granicę 10 bramek:) Także zapraszamy wszystkich sympatyków na nasz kolejny mecz;) Dokładną datę podamy niebawem.