Wyszukiwarka

Aktualności

Królewice pokonane

• autor: strzelec, 2011-12-19 08:11

W 6 kolejce III ligi PLF, Strzelec Chroberz po słabym meczu pokonał Drink Team Królewice 5:1 i umocnił się na pozycji lidera.

Strzelec Chroberz - Królewice 5:1
Bramki:
Kamil Góra*3, Damian Musiał, Paweł Sobota.

Strzelec: Łukasz Sęsoła - Damian Musiał, Adrian Doroz, Paweł Sobota, Kamil Góra, Paweł Bochniak, Przemysław Płatek, Kamil Arak, Jan Kasza.

Na meczu stawiliśmy się w 9 "chłopa", niestety bez Wójcika, Wojasa i Oziębłowskiego, ale z równie zmotywowanym składem :-) Na parkiecie powitał  nas arbiter (pseudonim "Papówa") stwierdzeniem że wystrzelajcie się w tym meczu bo w następnej kolejce gracie z nami i nie będziecie mieli okazji :-)

Od pierwszych minut grało się naszej drużynie bardzo ciężko. Dużo niedokładności, a w szczególności gra "na stojąco", bez ruchliwości i pokazywania się na pozycję. To nie wyglądało za dobrze. Mimo wszystko okazje do strzelenia bramki były. Jednak trzeba przyznać, że w tej lidze bramkarze są naprawdę dobrzy :-)

Wynik spotkania otworzył Kamil Góra, drugie trafienie dołożył Paweł Sobota i takim rezultatem zakończyła się pierwsza odsłona.

W drugiej połowie nadal kontrolowaliśmy przebieg meczu. Trochę poprawiło się wychodzenie na pozycje, a może to przeciwnicy trochę osłabli? W każdym bądź razie początek był lepszy niż w pierwszej połowie, ale potem wszystko wróciło do normy. Zaczęła się powtórka z meczu z Polonią II, czyli "wszyscy do przodu i kogo obchodzi obrona". Mimo wszystko przeciwnicy strzelili bramkę przy "kryciu" do końca naszego zawodnika. Po prostu zawodnikowi "Drink", któremu od strony naszej bramki przeszkadzał obrońca, udało się strzelić po długim słupku mimo dobrej interwencji bramkarza. Strzał życia :-)

Wynik spotkania na 5:1 ustalił Damian Musiał.

Zespół z Królewic w miarę dobrze grał w środkowej strefie boiska, jednak później brakowało ostatnich podań. Zawodnicy Drink gubili się gdy podchodzili na 10-11 metr i często wybijali piłkę na auty lub na aut bramkowy. W związku z tym nasi golkiperzy nie mieli za wiele pracy, a gdy już sprawdzano ich kąśliwymi strzałami byli na swoim posterunku.

W najbliższej kolejce, która odbędzie się najprawdopodobniej już po Nowym Roku naszymi przeciwnikami będą dobrze usposobieni ostatnio Sędziowie.