Wyszukiwarka

Aktualności

Relacja: Trzecia dwucyfrówka w Kazimierzy

• autor: strzelec, 2011-11-27 14:36

Nie zwalniają tempa nasi futsalowcy w rozgrywkach III Ligi PLF, w 3 kolejce skutecznie "zdemotywowali" Demotywatorów" Skalbmierz wygrywając 13:1.Bramki strzelali: Góra*4, Doroz*4, Wójcik*2, Musiał*2, Sobota*1. Relacja w rozwinięciu...

Skład: Łukasz Sęsoła (Przemysław Płatek) - Mateusz Wójcik, Damian Musiał, Adrian Doroz, Kamil Góra, Paweł Sobota, Mateusz Wojas, Kamil Arak.

Mecz numer 3 w lidze kazimierskiej rozpoczął się można powiedzieć „jak zwykle”, czyli „dziwna” pierwsza połowa, zakończona tylko jednobramkowym prowadzeniem. Może jakaś dekoncentracja spowodowana przyjazdem większości zawodników na 2 minuty przed pierwszym gwizdkiem?:-) Oczywiście takie rzeczy nie powinny mieć wpływu na przebieg meczu, dlatego nie zwracamy na to uwagi. Nie mniej jednak w meczu z „Kilosami” trzeba będzie w tą pierwszą połowę „wejść” zdecydowanie lepiej niż w ostatnich 2-3 meczach.

Na boisko od pierwszych minut pojawił się w składzie Arak. Pierwsza bramka pała dopiero około   8 minuty i taki też wynik utrzymał się do końca pierwszej połowy. Druga odsłona to tradycyjnie już inne oblicze naszego zespołu pod względem skuteczności, w której nasi zawodnicy strzelali średnio co 1,66 minuty. Przeciwnicy trafili dopiero przy naszych 11 lub 12 bramkach. Ważne do odnotowania są 4 trafienia Doroza i Góry oraz jak zwykle dobra frekwencja zawodników i to, że każdy pograł dość dużo w tym spotkaniu. Trzeba też powiedzieć, że skład „Demotywatorów” troszkę jakby taki roślejszy od tego co oglądaliśmy w ich meczu z „Sędziami” :-) Poza tym druga połowa bez historii.