Wyszukiwarka

Aktualności

PLF: Wygrana 11:4

• autor: strzelec, 2011-11-19 20:50

W drugim meczu we ramach III Ligi PLF Strzelec Chroberz pokonał Przemyków - Tartak (gm. Koszyce) 11:4. Bramki: Sobota*2, Doroz*2, Wójcik*2, Musiał*2, Góra*2, Wojas*1. Skład: Sęsoła (20 Płatek) - Wójcik, Musiał, Doroz, Sobota, Arak, Oziębłowski, Wojas, Góra. Szczegóły wkrótce.

Przypomnijmy, że w poprzedniej kolejce Strzelec pokonał Malibu Słonowice 12:1.

• Komentarzy [11]
  • czytano: [636]

autor: ~anonim 2011-11-19 23:45:15

avatar Zagraliście świetny mecz w ofensywnie i przeciętny w defensywie z tego co widziałem. Macie bardzo wyrównany skład, jest 2-3 zawodników wyróżniających się ale reszta wiele nie odstaje.
Po obejrzeniu obu waszych spotkań i porównaniu sił innych drużyn jesteście jedną z dwóch, trzech zespołów które będą walczyły o zwycięstwo w lidze.

autor: ~nani 2011-11-20 06:06:54

avatar masz stu procentową racje i doskonale oddales to co nasz zespoł prezentuje na chwile obecną. Dużo do życzenia pozostawia gra w defensywie ale ja osobiscie chciałbym żeby poprawiona zostala skutecznosc szczególnie jeśli patrząc na 1 mecz. Trzeba jeszcze powiedzieć ze przeciwnicy fajnie zagrali na początku 1 połowy.

autor: ~anonim 2011-11-20 09:10:51

avatar Przeciwnicy wasi grali na początku grali dość agresywnie, a że fizycznie byli lepsi także mogliście to odczuć. Straty waszych pierwszych bramek dopatruje się w tym że przez pierwsze pięć minut graliście bardzo wysokim pressingiem a więc zmęczeniem. Natomiast wynik tak wysoki osiągneliście po przez zmęczenie rywali którzy szybkościowo nie nadążali tzn wystarczyły wam dwa podania i gol ;)

autor: ~obserwator 2011-11-21 10:27:34

avatar Powiem tak po tych meczach które widziałem i grze Przemykowa w sobotnim spotkaniu nie zaliczyłbym w tym momencie ich do czołówki,a co dopiero do drużyn, które pretendują do awansu. Jeśli nawet brakowało im 2 zawodników, to było to tylko dwóch, a nie połowa składu, więc lekka przesada. Jak dla mnie Kilko się dobrze prezentuje, Strzelec oraz Drink coś tam prezentuje.

autor: ~ogladacz 2011-11-21 10:59:41

avatar Tylko taki jeden mały szczegół, w sobotę grał Przemyków-Metalika z Młodymi Wilkami. Wiadomo byli lepsi od Młodych bo tamci kompletni nic nie grali. Ale po ich grze nie widać było, że są jacyś zdecydowanie lepsi od Przemykowa-Tartak. Wydaje mi się że są to dwie równorzędne drużyny.

autor: ~nnn 2011-11-21 15:03:03

avatar Gdzie sa zdjecia wszystkich druzyn a wgl są?

autor: ~anonim 2011-11-21 15:40:39

avatar zdjęcia są ale drużyn póki co tylko z 1ligi. Na stronie kazimierzakos.pl. Może będą w najbliższym czasie pozostałych lig. Też oglądając później mecz drugiego przemykowa i szczerze mówiąc wydają mi się nawet słabsi od tego co grał z wami

autor: strzelec 2011-11-21 16:47:11

Profil strzelec w Futbolowo A gdzie są te zdjęcia drużyn I ligowych? Bo pod linkiem tam gdzie one powinny być ich nie ma: www.kazimierzakos.pl/pilka%20nozna/PLF%2 02011/sklady%20I%20L.htm

autor: Plomien93a 2011-11-21 17:24:38

Profil Plomien93a w Futbolowo Musisz wejść na stronę Futsalu w KW i tam wybierasz taką zakładkę I liga.

autor: ~a 2011-11-21 18:38:05

avatar no to przeciez podał linka do tej zakładki pod którą tych fot nie ma.

autor: strzelec 2011-11-21 18:47:31

Profil strzelec w Futbolowo Spokojnie widocznie wtedy gdy patrzyłem przeglądarka zapamietała wtedy gdy nic nie było wstawione. Najważniejsze że juz można wejść szkoda że nawet w 1 lidze wszystkich zdjęć nie ma.