ROZGRYWKI - SEZON 2018/2019
WYNIKI - faza finałowa
FINAŁ
Strzelec I Chroberz - Niegosławice 4:2
MECZ o 3 miejsce
Królewscy - Tajfun Cieszkowy 2:1
Półfinały
Strzelec I Chroberz - Królewscy 8:2 Prucnal, Nowak*4, Cieśniarski, Fakowski, Gajda
Tajfun Cieszkowy - Niegosławice 0:1
WYNIKI - mecze grupowe
- Strzelec I - Straż Złota 5:1
Gajda*3, Prucnal, Musiał dla Strzelca
- Cieszkowy - Królewscy 2:1
- Strzelec II - Tajfun Cieszkowy 0:3
- Gladiator Krzczonów - Niegosławice 3:3
- Strzelec II - Straż Złota 2:1
Wójcik, Krupa dla Strzelca
- Cieszkowy - Gladiator Krzczonów 1:1
- Strzelec I Chroberz - Tajfun Cieszkowy 1:1
- Niegosławice - Królewscy 1:2
- Straż Złota - Tajfun Cieszkowy 3:3
- Niegosławice - Cieszkowy 3:1
- Strzelec I - Strzelec II 6:0
- Królewscy - Gladiator 1:1
Grupa A
1. Cieszkowy - 4 pkt.
2. Niegosławice - 4 pkt.
3. Królewscy - 4 pkt.
4. Gladiator - 3 pkt.
Grupa B
1. Strzelec I - 7 pkt. - awans do półfinałów
2. Tajfun - 5 pkt. - awans do półfinałów
3. Strzelec II - 3 pkt.
4. Złota - 1 pkt.
ROZGRYWKI - SEZON 2018/2019
Grupa A
1. Królewscy
2. Żurawniki
3. Straż Złota
4. Strzelec I Chroberz
Królewscy – Żurawniki 2:0
Straż Złota – Strzelec I Chroberz 1:6
Królewscy – Strzelec I Chroberz 0:0
Straż Złota – Żurawniki 0:2
Królewscy – Straż Złota 3:0
Żurawniki – Strzelec I Chroberz 0:4
Grupa B
5. Gladiator Krzczonów
6. Strzelec II Chroberz
7. Cieszkowy
8. Niegosławice
Strzelec II Chroberz – Gladiator Krzczonów 0:1
Cieszkowy – Niegosławice 2:1
Gladiator – Niegosławice 2:1
Strzelec II Chroberz – Cieszkowy 2:0
Gladiator Krzczonów – Cieszkowy 5:0
Strzelec II Chroberz – Niegosławice 2:1
------------------------------------------------------
Półfinał
Królewscy – Gladiator Krzczonów 4:1
Strzelec I Chroberz – Strzelec II Chroberz 3:3, rzuty karne 4:3
Mecz o 3 miejsce
Strzelec II Chroberz – Gladiator Krzczonów 3:2
Finał:
Strzelec I Chroberz – Królewscy 5:0
Klasyfikacja końcowa
1. Strzelec I Chroberz
2. Królewscy
3. Strzelec II Chroberz
4. Gladiator Krzczonów
5. Żurawniki (bilans bramkowy – 4)
6. Cieszkowy (bilans bramkowy -6)
7. Niegosławice (bilans bramkowy -3)
8. Straż Złota (bilans bramkowy -10)